Порядок реєстрації ЗНО-2016

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (надалі – ЗНО) здійснюватиметься з 01 лютого до 04 березня 2016 року.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2016 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

 

ПОРЯДОК реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 11 грудня 2015 року № 1278)

 

Як зареєструватися ВИПУСКНИКАМ 11-Х КЛАСІВ загальноосвітніх навчальних закладів?

Як зареєструватися учням (слухачам, студентам) ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ?

Як зареєструватися ВИПУСКНИКАМ МИНУЛИХ РОКІВ?

Як зареєструватися випускникам, учням (слухачам, студентам) з НЕКОНТРОЛЬОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ?

Відмова в реєстрації або перереєстрації

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

 

Для ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ – ФОРМА СПИСКУ осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО (додаток 2 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні).

Зразок ДОВІДКИ з місця навчання для учнів (слухачів, студентів) ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти (додаток 8 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні).

Зразок ДОВІДКИ з місця навчання для осіб, що проживають або переселилися з тимчасово окупованої території або населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (додаток 4 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні).

 

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Бажаємо успіхів!