Відкриття спортзалу

Відкриття спортзалу

14 вересня 2017 року у нашій школі відбулася радісна подія – було відкрито реконструйований спортивний зал. Ця подія дійсно стала знаковою. Школярі та вчителі за багато років нарешті отримали чудовий подарунок.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко,голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк, сільський голова Михайло Олійник та інші.

Відкриття спортивного залу – довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи, учнів та молоді села. Відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи процвітатиме. Керівники району привітали педагогічний та учнівський колективи з надзвичайно важливою подією – відкриттям спортивного залу, на реконструкцію якого було виділено близько 500 тис.грн. Побажали учням і вчителям міцного здоров’я, високих спортивних досягнень та вручили баскетбольні, волейбольні та футбольні м’ячі, гімнастичні мати, волейбольну сітку.

Цей спортзал стане перспективою для проведення на високому рівні уроків фізичної культури, поглибленню позакласної роботи, залученню школярів до активного здорового способу життя. Заняття у спортивному залі сприятимуть зменшенню почуттів агресії, невпевненості та допомагатимуть підвищенню самооцінки, впевненості у власних силах, розвитку вольових якостей та самоствердженню в житті підростаючого покоління.

Залишити відповідь

Войти с помощью: