День захисника України!

З метою належного відзначення Дня захисника України, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у Заліській-1 ЗОШ І – ІІ ст. було проведено ряд заходів.

В усіх класах були проведені виховні бесіди, виховні години, присвячені Дню захисника України. На них учні говорили про подвиги героїв минулих часів, висловлювали вдячність сучасним захисникам України. Кожен клас школи віддав належну шану патріотизму й мужності наших співвітчизників, які постали на захист нашої країни. Нам є чим пишатися, є на кого рівнятися…

В холі школи була організована виставка малюнків «». У виставці взяли участь учні початкової школи, які також долучилися до заходів до Дня захисника України.

Відбулися спортивні змагання “Естафета мужності”, присвячені Дню захисника України. У змаганнях взяли участь учні 5-9-х класів. Були проведені також спортивні ігри-змагання для учнів молодших класів «Ми патріоти України та її захисники». Учасники мірялися силою, змагалися у влучності, спритності і кмітливості, відгадували прислів’я та приказки про козаків

13 жовтня 2017 року між збірними командами учнів 5 – 9 класів була проведена інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну», присвячена Дню захисника України та українському козацтву.

Проводячи ці заходи, класні керівники прагнули ознайомити учнів з витоками історії нашої країни, зверталися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповідали про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу з метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави.

Залишити відповідь

Войти с помощью: