Свято Першого дзвоника

P90100471 вересня 2015 року – довгоочікуваний, радісний і хвилюючий день для вихованців Залісько-1 ЗОШ І-ІІІст. В очах випускників – сум, бо для них цей навчальний рік – останній. А в очах першокласників – гордість і тривога, адже вони прийшли до школи вперше.

Цікаво, як вони? Сьогодні відбулося наше перше знайомство з ними.За пишними букетами їх майже не видно. Гарненькі, святковоодягнені, вони сьогодні трішечки розгублені: що чекає на них у школі? P9010053

Щиро привітали всіх з Днем знань директор школи Пирогівська Тетяна Василівна, голова сільської ради Олійник Михайло Васильович та гості свята.

P9010037

Першокласники всю увагу привернули до себе. У красивій шкільній формі, з білосніжними бантиками вони захоплено дивилися на святкове дійство, а їхні вчителі, батьки, дідусі та бабусі трепетно спостерігали за радісними посмішками та переживаннями своїх дітей.

Учителі, навчаючи, віддають нам свої любов та терпіння, готують до дорослого життя, тому нехай цей навчальний рік буде багатий на цікаві й змістовні знання, приємні враження і посмішки на дитячих обличчях.

Більше фото зі свята Першого дзвоника

Залишити відповідь

Войти с помощью: