Семінар вчителів інформатики в Залісько-1 ЗОШ І-ІІІ ст.

Упровадження нових державних стандартів початкової та середньої загальної освіти вимагає від педагогів підвищення фахового рівня та постійного самовдосконалення. Особливо це стосується учителів інформатики, що повинні встигати за постійно прогресуючим програмним забезпеченням.

PC110046 Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 11 грудня 2015 року на базі Залісько-1 ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів інформатики. Перед початком роботи методист РМК Пілець Олексій Миколайович оголосив проблему семінару «Удосконалення форм і методів проведення уроків інформатики та створення середовища для самореалізації та всебічного розвитку особистості»

Традиційно семінар розпочався з відкритих уроків, які провів вчитель інформатики Левицький Олександр Анатолійович, та їх обговорення. Присутні високо оцінили урок у 3 класі з теми: PC110069«Поняття меню. Контекстне меню. Різні способи запуску програм на виконання » та урок в 10 класі «Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда».

PC110064

Всі етапи даних уроків супроводжувала вдала презентація та дієва наочність, здійснювались міжпредметні зв’язки. Уроки відзначалися цілісною концепцією та логічними переходами між етапами. Учні працювали за комп’ютерами. Не залишилось осторонь і питання збереження здоров’я учнів. Навчально – виховний процес було побудовано таким чином, що кожен учень відчув цінність власних знань, кожна дитина мала змогу реалізувати себе, показати свої знання та вміння працювати за комп’ютером.

Дані відкриті уроки зайвий раз довели, що уроки інформатики не тільки можуть, але і мають бути нестандартними, творчими, захоплюючими.

Пілець О.М., методист райметодкабінету проаналізував навчально–методичне та програмне забезпечення викладання інформатики та ознайомив з нормативними документами, що регламентують діяльність вчителя інформатики. Виступ директора школи Пирогівської Т.В. був присвячений організації навчально-виховного процесу учнів у контексті вивчення інформатики та створення середовища для всебічного розвитку особистості.

Зустріч колег пройшла у форматі круглого столу, у атмосфері живого спілкування. Ніхто з присутніх не лишився осторонь – всі брали активну участь в обговоренні питань, ділились думками та досвідом , що дало можливість окреслити основні орієнтири викладання інформатики. Учасники семінару «взяли на озброєння» методи роботи у початковій школі, специфіку викладання інформатики як предмету та відзначили емоційний фон та робочу атмосферу, що панувала в класах.

Цікаво було гостям на виховному заході на тему: «Ми – діти твої, Україно!», де вони отримали велике задоволення від того, як у молодого покоління формується висока патріотична свідомість , почуття вірності, любові до українського народу, Батьківщини, держави, нації.PC110122

Отже, зустріч вчителів інформатики у Залісько-1 ЗОШ І-ІІІ ступенів була плідною та повною позитивних вражень.

Залишити відповідь

Войти с помощью: