Тиждень біології та хімії!

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Основною метою проведення тижня біології і хімії є: виховувати любов до предметів; побачити учнів, у яких інтерес до біології та хімії уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, яким дані предмети не цікаві; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології і хімії може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв,язки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету у Заліській – 1 ЗОШ І-ІІ ст. з 19 лютого по 23 лютого 2018 року було проведено тиждень біології і хімії.

Розпочався тиждень біології і хімії з нагородження учнів 2-9 класів сертифікатами та подарунками за участь у конкурсі «Осінній колосок – 2017».

В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

  • У понеділок 19 лютого на лінійці було оголошено про відкриття тижня біології і хімії, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.
  • У вівторок 20 лютого презентували проекти з хімії на тему «Хімія на кухні» учні 7 класу учням 6 класу.
  • У середу 21 лютого відбулася фотовиставка «Мій улюбленець» .
  • У четвер 22 лютого було проведено змагання «Пригоди у замку на острові Біо» між учнями 7-8 класів, , під час якого учні розгадували головоломки, шаради на біологічну тематику. Перемогу здобула команда учнів 7 класу, другою була команда 8 класу
  • У п,ятницю 23 лютого відбулася виставка малюнків на тему «Збережемо первоцвіти».

Учні 7-9 класів грали у «Слабку ланку». У грі взяли участь три пари гравців.

В ході гри учні використовували свої знання з біології. Перемогу здобула пара у складі учнів 7 класу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: