Хеловін!

Хеловін святкується в нашій країні відносно недавно, але вже став одним з найулюбленіших свят для дітей і дорослих.

Назва Halloween походить від виразу All Hallow’s Eve, що розшифровується як All Hallowed Souls Eve – меса всіх святих, або переддень Дня всіх святих. Зароджений ще у язичницькі часи в рамках культу предків і похоронного культу, Хеловін як ніяке інше свято багате традиціями, спрямованими на те, щоб умилостивити душі покійних і переконати їх не чинити зла живим.

У США Хеловін – одне з найулюбленіших свят, що за популярністю ледве поступається навіть Різдву. У ніч з 31 жовтня на 1 листопада на вулицях міст можна побачити натовпи як дорослих, так і дітей, переодягнених у відьом, привидів та іншу нечисть.

Щодо Європи, то тут Хеловін, як правило, минає у сімейному форматі. Будинки прикрашають традиційними омелою, вересом і, звичайно ж, гарбузами. Діти вбираються в костюми, ходять по сусідських будинках, вигукуючи: Treat or trick! – Пригощай або пошкодуєш! – І отримують в подарунок солодощі.

27 жовтня у нашій школі був проведений розважальний вечір для старшокласників до свята всіх святих були прикрашені коридори в стилі Хеловіна, учні розмалювали обличчя у специфічному стилі, були й інші перфоменси старшокласників. Розважальний вечір був підготовлений парламентом школи.

Залишити відповідь

Войти с помощью: