Тиждень англійської мови

З 20 по 24 листопада 2017 року у Заліській-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся тиждень англійської мови. Було проведено ряд різноманітних заходів.

Першокласники поринули у світ вивчення кольорів англійською мовою.

Особливо, активну участь у проведенні тижня взяли учні 2-4 класів. Вчитель,Бура Н.О.,підготувала з учнями 2-3 класу інсценізацію казки «Little Round Bun». Учні 4 класу інсценізували казку «Snow White and Seven Dwarfs».

Учні 5-9 класів приєдналися до участі у квестах, вікторинах та підготовці проектів.Читати далі“Тиждень англійської мови”

Відкритий урок з англійської мови

8 листопада 2017 року у Заліській-1 ЗОШ І-ІІ ступенів вчитель англійської мови, Бура Неля Оленксандрівна, провела відкритий урок за темою «Традиційна українська їжа» у 5 класі.

На уроці учні ознайомилися з новими лексичними одиницями,розвивали навички читання та аудіювання. Вчитель використала ІКТ для кращого засвоєння матеріалу учнями.Читати далі“Відкритий урок з англійської мови”

Тиждень початкових класів

Початкова школа — це фундамент майбутнього життя кожної маленької дитини. І тому з 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року у нашій школі проходив тиждень початкових класів.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась кропітка праця вчителя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.

Перші уроки 2017-2018 навчального року


Традиційно новий навчальний рік розпочнеться з

Першого уроку виховного спрямування, який є уроком громадянського становлення особистості.

А оскільки у 2017 році Україна здійснила важливі кроки на шляху інтеграції в європейське співтовариство, то і тематика Першого уроку була присвячена саме цим подіям.

Читати далі“Перші уроки 2017-2018 навчального року”

Лінійка-реквієм «Герої не вмирають»

Урочиста лінійка-реквієм « Герої не вмирають», присвячена 3-й річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, пройшла 20 лютого 2017 року у Залісько-1 ЗОШ І – ІІІ ст.. Щирими словами вдячності та глибокої поваги вчителі та учні школи вшанували пам’ять Героїв, які поклали свої життя за Україну, за наше майбутнє.

«Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, Читати далі“Лінійка-реквієм «Герої не вмирають»”

…Вічна шана нашим ветеранам

Із нагоди 30-річчя створення Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України 13 лютого 2017 р.

 

в Залісько-1 ЗОШ І – ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка, на якій учні та колектив школи висловили шану та повагу людям, які боронили нашу землю від ворогів, важкою працею Читати далі“…Вічна шана нашим ветеранам”

Містер 6 клас

В п’ятницю 10-го лютого у нашій школі проходив конкурс між хлопчиками 6 класу “Містер 6 клас”,

 

який організували і провели дівчатка 6 класу Баштан Яна і Зелінська Ангеліна.Читати далі“Містер 6 клас”