Упровадження нових державних стандартів початкової та середньої загальної освіти вимагає від педагогів підвищення фахового рівня та постійного самовдосконалення. Особливо це стосується учителів інформатики, що повинні встигати за постійно прогресуючим програмним забезпеченням.
According to the plan of district instructional 11 грудня 2015 on the basis Zalisk-1 school I - III stages of the seminar science teachers. Перед початком роботи методист РМК Пілець Олексій Миколайович оголосив проблему семінару «Удосконалення форм і методів проведення уроків інформатики та створення середовища для самореалізації та всебічного розвитку особистості»
Традиційно семінар розпочався з відкритих уроків, which held a science teacher Alexander Levitsky, and discussion. Присутні високо оцінили урок у 3 класі з теми: «Поняття меню. Контекстне меню. Різні способи запуску програм на виконання » та урок в 10 класі «Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда».
All stages of these lessons was accompanied by a presentation of successful and effective visibility, здійснювались міжпредметні зв’язки. Lessons observed holistic concept and logical transitions between stages. Учні працювали за комп’ютерами. Не залишилось осторонь і питання збереження здоров’я учнів. Навчально – виховний процес було побудовано таким чином, that every student felt the value of their knowledge, кожна дитина мала змогу реалізувати себе, показати свої знання та вміння працювати за комп’ютером.
These lessons are open once again proven, що уроки інформатики не тільки можуть, але і мають бути нестандартними, творчими, захоплюючими.
Пілець О.М., raymetodkabinetu analyzed Methodist teaching and teaching computer science software and familiarized with regulations, що регламентують діяльність вчителя інформатики. Виступ директора школи Пирогівської Т.В. was dedicated to the organization of educational process in the context of students studying science and create an environment for the full development of the individual.
Зустріч колег пройшла у форматі круглого столу, in the atmosphere of live communication. None of the participants have not remained aloof - all took an active part in the discussions, ділились думками та досвідом , making it possible to define the basic guidelines of teaching computer science. Учасники семінару «взяли на озброєння» методи роботи у початковій школі, специфіку викладання інформатики як предмету та відзначили емоційний фон та робочу атмосферу, що панувала в класах.
Цікаво було гостям на виховному заході на тему: «Ми – діти твої, Україно!», where they have been enjoying on, як у молодого покоління формується висока патріотична свідомість , почуття вірності, любові до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
Отже, зустріч вчителів інформатики у Залісько-1 ЗОШ І-ІІІ ступенів була плідною та повною позитивних вражень.